Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ktoś normalny ma jeszcze wątpliwości że POlikot jest nienormalny? Czy normalny człowiek zachowuje się tak jak POlikot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janko napisał:
Matka Kaczyńskich w stanie krytycznym w szpitalu. Chamstwo nie od dzis nie ma wyczucia.
no i co z tego ? co to ma do rzeczy ? wspołczuje im oczywiscie ... zycze ich matce wszystkiego najlepszego ale no nie zdziwie sie jak w maju nam wypadnie żałoba narodowa na jakies 2 tygodnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fing napisał:
Czy ktoś normalny ma jeszcze wątpliwości że POlikot jest nienormalny? Czy normalny człowiek zachowuje się tak jak POlikot?
nie, normlany czlowiek zachowuje sie jak yaro i lechu , sa bardzo normalni, najlepiej ich sklonujmy i skolonizujmy nimi ze 2 planety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='fing' date='2.05.2009, 15:08:19' post='123244'] Czy ktoś normalny ma jeszcze wątpliwości że POlikot jest nienormalny? Czy normalny człowiek zachowuje się tak jak POlikot? Wszystko można ukryć , ale głupoty nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POmylony przygłup , pachołek Chyżego Ruja donka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POnie POlmos POlikot. Ja POna POważam bo do tej POry Pon POtwornie POośmieszał PO i jej POtwornie POrąbane POmysły POdwyższania POdatków. POzwolę sobie Powiedzieć, że POmysł POczytania POzycji POd tytułem praca doktorska L.K. a moze i nawet praca profesorska POzwoli ujawnić sPOłeczeństwu socjalistyczny charakter PiS, Z.S.L. i P.O. Kiedyś POlacy POstanowią, że POgłosowanie na POsocjalistycznych POrąbów to POrażka i POmyłka i nadejzie czas dla prawicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
POnie POlmos POlikot. Ja POna POważam bo do tej POry Pon POtwornie POośmieszał PO i jej POtwornie POrąbane POmysły POdwyższania POdatków. POzwolę sobie Powiedzieć, że POmysł POczytania POzycji POd tytułem praca doktorska L.K. a moze i nawet praca profesorska POzwoli ujawnić sPOłeczeństwu socjalistyczny charakter PiS, Z.S.L. i P.O. Kiedyś POlacy POstanowią, że POgłosowanie na POsocjalistycznych POrąbów to POrażka i POmyłka i nadejzie czas dla prawicy.
oto cały PiS , chyba w Boga nie wierzycie skoro sadzice ze ktokolwiek bedzie głosowal na tych oszolomow z PiSdy Wy to nie ogarniacie zachowania posła Palikota , nie rozumiecie co to znaczy przebarwienie czegos celowe ? Wiecie co to jest happening ? Czytaliscie kiedykolwiek Ferdydurke ? Wiecie co to znaczy noszenie danej "gęby" ? pomyslcie !! Świat nie zamyka sie do buraków na polu , zimnioków na obiad , partii PiSu ktora po prostu zachowuje sie jakby dziala nie w XXI a w XV wieku ... Nie plujcie tylko, nie jątrzcie... postarajcie sie zrozumiec , no ale jezeli nie zdobedziecie sie na to ... prosze... przytoczcie chociaz jakies argumenty na nie ... czyz metoda Pana Palikota nie przyniosła efektow ? czy to przypadek ze Pan Kamiński raptem ogłasza jej upublicznienie ? dlaczego ta praca byla utajniona ? Nie widzicie tego czy nie chcecie zobaczyc ? Pan Kaczynski , ktory grzmi z wokandy o lewactwie ,przytacza zbrodnie komunizmu ...w swych pracach naukowych .... przytacza Marksa ?... Engelsa ? ... Zwroccie na to uwage... skoro nie znosicie Pana Palikota , to chociaz przypatrzcie sie samemu przesłaniu tego happeningu, co to mialo pokazac... pozdrawiam:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytując urywki np. Miłosza można dowieść, że był on zdrajcą, sprzeniewiercą, antypatriotą, choć to brednie. Kaczki nie bronię, nie wiem co napisał i jakie miał przekonania 30 - 40 lat temu (w końcu większość znanych i uznawanych biznesmenów to byli pzpr-owcy ale nie o tym) Czytanie fragmentów, to tylko próba manipulacji, której się głupi poddadzą, bo już im powiedzieli co trzeba na ten temat myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapsel napisał:
Cytując urywki np. Miłosza można dowieść, że był on zdrajcą, sprzeniewiercą, antypatriotą, choć to brednie. Kaczki nie bronię, nie wiem co napisał i jakie miał przekonania 30 - 40 lat temu (w końcu większość znanych i uznawanych biznesmenów to byli pzpr-owcy ale nie o tym) Czytanie fragmentów, to tylko próba manipulacji, której się głupi poddadzą, bo już im powiedzieli co trzeba na ten temat myśleć.
oczywiscie , masz racje ale nadal pozostaje jedno pytanie . dlaczego ta praca byla caly czas tajna ? no tego nie potrafie zrozumiec , jest taki portal www.nauka-polska.pl tam masz baze danych wszystkich ludzi nauki , kaczek nie ma , nawet tematow prac naukowych . Powiedz mi tylko dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapsel napisał:
Cytując urywki np. Miłosza można dowieść, że był on zdrajcą, sprzeniewiercą, antypatriotą, choć to brednie. Kaczki nie bronię, nie wiem co napisał i jakie miał przekonania 30 - 40 lat temu (w końcu większość znanych i uznawanych biznesmenów to byli pzpr-owcy ale nie o tym) Czytanie fragmentów, to tylko próba manipulacji, której się głupi poddadzą, bo już im powiedzieli co trzeba na ten temat myśleć.
no i tutaj prosze Pana wkrada sie demagogia juz , jak dla mnie jest to analogiczna sytuacja do tej całej afery z prezydentem Wałęsa... tutaj cytaty , tam niby jakies fakty , powyciagane i wielka nagonka jest robiona .... tylko ze ... w tym przypadku sa cytaty , na papierze .. hmmm... smieszna sprawa , taki po prostu robin hoody polskiej prawicy Kaczynscy , a tutaj taki kwiatek , ojcowie komunizmu sa ich autorytetami intelektualnymi , bo jak nazwac inaczej osobe ktorej slowa cytuje sie w pracach naukowych ?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera z finansowaniem własnej kampanii, wywiezienie majątku małżeńskiego na Barbados i oszustwo wobec pierwszej żony, afera przy przejęciu Polmosu - oj jest co "przykrywać' kolejnymi wygłupami paligłupami. Zaczadzony lud to na razie kupuje. Zapamiętajcie siebie, bo potem będziecie się dziwić, jak można było być tak głupim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Jarosława Kaczyńskiego tytuł pracy doktorskiej brzmi "Rola ciał kolegialnych w zarządzaniu uczelniami wyższymi". Prawda, że niezwykle trudny temat!!!? Kto kiedyś miał dostęp do takich łatwizn!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lublinianie cieszą się, wybrali sobie takiego posła na jakiego zasłużyli. Lublin słynie z tego dziwnego posła. On już sam nie wie co ma robić aby pisano o jego coraz to głupszych wyskokach. W innych okręgach taki "dziwny" nie przeszedłby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marta~ napisał:
A Jarosława Kaczyńskiego tytuł pracy doktorskiej brzmi "Rola ciał kolegialnych w zarządzaniu uczelniami wyższymi". Prawda, że niezwykle trudny temat!!!? Kto kiedyś miał dostęp do takich łatwizn!!?
Myślę, że ty jesteś łatwiejsza . Tera zprace magisterskie pisze się na zamówienie, na zasadzie; kopiuj, wklej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
links napisał:
Afera z finansowaniem własnej kampanii, wywiezienie majątku małżeńskiego na Barbados i oszustwo wobec pierwszej żony, afera przy przejęciu Polmosu - oj jest co "przykrywać' kolejnymi wygłupami paligłupami. Zaczadzony lud to na razie kupuje. Zapamiętajcie siebie, bo potem będziecie się dziwić, jak można było być tak głupim...
to sa jakies przypuszczenia ... moim zdaniem bardziej wiarygodne sa słowa drukowane z pracy naukowej... no tylko ze dla wyznawcow pisu nie da sie przekonac ze biale jest biale a czarne jest czarne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta napisał:
Niech lublinianie cieszą się, wybrali sobie takiego posła na jakiego zasłużyli. Lublin słynie z tego dziwnego posła. On już sam nie wie co ma robić aby pisano o jego coraz to głupszych wyskokach. W innych okręgach taki "dziwny" nie przeszedłby.
no tak inni za to maja gosia , kurskiego , suskiego.. ja osobiscie zazdroszcze lublinowi palikota , jest to facet z fantazja , ktory potrafi powiedziec "nie" w jakis inny sposob , nie jest jak te buraki z pisu ktore jak dzieci w piaskownicy naburmuszaja sie i obrazaja całe otoczenie twierdzac ze to innych wina a nie ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~leon~ napisał:
no i tutaj prosze Pana wkrada sie demagogia juz , jak dla mnie jest to analogiczna sytuacja do tej całej afery z prezydentem Wałęsa... tutaj cytaty , tam niby jakies fakty , powyciagane i wielka nagonka jest robiona .... tylko ze ... w tym przypadku sa cytaty , na papierze .. hmmm... smieszna sprawa , taki po prostu robin hoody polskiej prawicy Kaczynscy , a tutaj taki kwiatek , ojcowie komunizmu sa ich autorytetami intelektualnymi , bo jak nazwac inaczej osobe ktorej slowa cytuje sie w pracach naukowych ?...
Nie wiem w jakim kontekście były cytowane słowa ojców komunizmu. W pewnej pracy cytowałem biblię satanistyczną, choć jestem katolikiem, a i sama praca miała charakter raczej prochrześcijański. Co do pytania o tajność pracy - nie wiem dlaczego i nie wiem, czy była tajna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie również co takiego wie Biegalski - komunistyczny naczelnik z kurkowej, że jak Pis doszedł do włdzy od razu wyrychtowali i posadkę A kryżę, a zdjęcia kaczora od tyłu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy młodzi forumowicze jeszcze nie wiecie, że takie czytanie "fragmentów" jakiejkolwiek pracy /książki, referatu a nawet powieści / to jest znana forma manipulacji. Aby "zgnoić" jakiegokolwiek autora czegokolwiek, wystarczy wybrać zdania, kawałki zdań a nawet poszczególne słowa i poddać je ośmieszeniu lub krytyce. To się zawsze uda. Wasz lubelski ukochany poseł ma komunistyczne korzenie a taka manipulacja była stosowana przez komunistów, on o tym wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Palikot nie przeczytał publicznie swojej pracy magisterskiej? Ciekawe jakie w niej zawarł odkrywcze mądrości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...